Під час вивчення такої важливої та актуальної теми, як "Я - Нехворійко", педагоги мали на меті розвивати навички берегти своє здоров`я, формувати правила гігієнічних навичок, закріпити отримані знання, виховувати інтерес до здорового способу життя, розширити кругозір дітей, активізувати розумові процеси; розвивати логічне мислення та кмітливість під час відповіді на запитання; формувати навички співпраці, взаєморозуміння, доброзичливості, вміння працювати з дидактичним матеріалом, розвивати бажання та інтерес розповідати за власним бажанням; виховання творчої активності та вміння уважно слухати один одного, створити радісний настрій. Діти з цікавісттю опановували нові навички під час сюжетно-рольової гри "Лікарня", під час бесід та дидактичних ігор здобували нові валеологічні знання та уміння. Закріплювали знання та уміння з гіігієни під час пальчикових ігор та ігор імітацій, вчилися спілкуватися з лікарем та розповідати про своє сам ... Читати далі »

Переглядів: 42 | Додав: sad4nizhyn | Дата: 13.02.2023 | Коментарі (0)