Я - Нехворійко! Молодша група.

Під час вивчення такої важливої та актуальної теми, як "Я - Нехворійко", педагоги мали на меті розвивати навички берегти своє здоров`я, формувати правила гігієнічних навичок, закріпити отримані знання, виховувати інтерес до здорового способу життя, розширити кругозір дітей, активізувати розумові процеси; розвивати логічне мислення та кмітливість під час відповіді на запитання; формувати навички співпраці, взаєморозуміння, доброзичливості, вміння працювати з дидактичним матеріалом, розвивати бажання та інтерес розповідати за власним бажанням; виховання творчої активності та вміння уважно слухати один одного, створити радісний настрій. Діти з цікавісттю опановували нові навички під час сюжетно-рольової гри "Лікарня", під час бесід та дидактичних ігор здобували нові валеологічні знання та уміння. Закріплювали знання та уміння з гіігієни під час пальчикових ігор та ігор імітацій, вчилися спілкуватися з лікарем та розповідати про своє самопочуття. Під час творчої діяльності : малювали "Мікробів та Бактерій", "Рушничок", ліпили " Духм'яне мило". На заняттях з фізкультури мандрували до країни Спортляндії та відвідали М'ячикоград, під час аромотерапії з задоволенням вдихали аромат лимону. Все це буде гарним підгрунттям для виховання у дошкільнят бажання  вести здоровий спосіб життя та дбати про свої здоров'я.

Вихователі: Ю. Солдатенко, Т. Лучна, Ю. Якобсон.

Переглядів: 43 | Додав: sad4nizhyn | Рейтинг: 0.0/0