Традиційно День Ромашки в нашому садочку проводиться щороку з метою дати маленьким дітям знання про квіти: як і де вони ростуть, як за ними доглядають. Такий захід виробляє у дітей дбайливе ставлення до природи. Знайомить з різноманітністю квіткових рослин, з легендами, загадками, казками, поезією та музикою, пов’язаними з цими квітами. Формувати бажання приймати участь у музичних концертах, вивчати вірші, пісні, танці, розвивати комунікаційні вміння. Виховувати естетичне сприймання світу квітів, бережливе ставлення до них.

На святі діти ІІ молодшої групи побували на гостинах у Ромашки, подарували їй  хоровод, веселі ігри. Діти з задоволенням співали, танцювали, вдосконалювали ... Читати далі »

Переглядів: 110 | Додав: sad4nizhyn | Дата: 06.07.2021 | Коментарі (0)