День Ромашки.

Традиційно День Ромашки в нашому садочку проводиться щороку з метою дати маленьким дітям знання про квіти: як і де вони ростуть, як за ними доглядають. Такий захід виробляє у дітей дбайливе ставлення до природи. Знайомить з різноманітністю квіткових рослин, з легендами, загадками, казками, поезією та музикою, пов’язаними з цими квітами. Формувати бажання приймати участь у музичних концертах, вивчати вірші, пісні, танці, розвивати комунікаційні вміння. Виховувати естетичне сприймання світу квітів, бережливе ставлення до них.

На святі діти ІІ молодшої групи побували на гостинах у Ромашки, подарували їй  хоровод, веселі ігри. Діти з задоволенням співали, танцювали, вдосконалювали основні рухи, імітували властивості квітів, грали в дидактичні ігри, презентували свою  Королеву Ромашок: аплікацію.

Наче сонце, серединка,
Пелюстків біла хустинка.
Знає бджілка і мурашка,
Що звуть квіточку ромашка!

Переглядів: 110 | Додав: sad4nizhyn | Рейтинг: 5.0/1