Великоднє свято

Напередодні світлого свята Великодня у дошкільному навчальному закладі № 4 «Казочка» відбулася Великодня розвага, на яку вихованці старшої групи запросили всю малечу дитсадка.
Ведучі та діти розповідали про звичай українців святкувати Великдень, значення цього свята, його символи. Натхненно і емоційно звучало художнє слово. Тема весни і пробудження природи прозвучала у піснях і таночках, а веселого настрою додавали народні ігри. Діти власноруч прикрасили деревце на подвір’ї дитячого садочка різнокольоровими писанками, які виготовляли разом із своїми батьками та вихователями. А після денного сну вихованці старшої групи разом із педагогами вирушили у цікаву подорож, де приєдналися до міської акції , на якій власноруч прикрашали Дерево Єднання. Малюки отримали масу задоволення і позитивної енергії. Тож вітаємо всіх з прийдешнім світлим святом!!!

На столі – духмяна паска,
А круг неї – писанки.
Уділи нам, Боже, ласки
На всі дні, на всі віки!