Великоднє дерево.

Свято Великодня є одним з найсвітліших і прекрасних свят у році. З малих років дітям розповідають про цей святий день і влаштовують свято Великодня .
Так 14 квітня в нашому дошкільному навчальному закладі №4 «Казочка» малюків знайомили з історією свята Пасхи, народними звичаями та традиціями . Діти , в різних видах зображувальної діяльності прикрашали писанки, грали в народні ігри, співали пісень,
Тож, з нагоди великого свята Воскресіння Христового прийміть наші найкращі вітання і побажання Божого благословення, здоров'я і добробуту! Сердечно бажаємо, щоб переможний дух надії, радості, всепрощення і надалі супроводжували Вас і Ваші родини, давав сили, енергію, наснагу для добрих і корисних справ на добробут і процвітання нашої рідної України. Нехай радісні Пасхальні дні покладуть благодатні початки нових перемог і звершень на Вашому життєвому шляху. Христос воскрес!

Переглядів: 140 | Додав: sad4nizhyn | Рейтинг: 0.0/0