Тиждень безпеки з 18.10 по 23.10.2021р.

В рамках проведення Тижня безпеки життедіяльності дитини з 18.10 по 23.10.2021р.  діти середньої групи отримали та закріпили достатньо знань, умінь і практичних навичок з безпеки життєдіяльності та на випадок екстремальної ситуації. Збагатили знання про правила дорожнього руху та дорожні знаки, правила поведінки в природі, під час пожежі, з електроприладами, гострими та ріжучими предметами, ліками, з незнайомцями та незнайомими тваринами тощо. У дітей є навички користування побутовими електроприладами (телевізорами, комп`ютерами, магнітофонами, прасками, чайниками, газовими плитами тощо). Всі діти знають номери телефонів пожежної частини (101), поліції (102), швидкої допомоги (103), газової служби (104); діти вміють користуватися ними у випадку необхідності. Свої дії діти закріплюють в дидактичних, театралізованих та сюжетно-рольових іграх. Всі небезпечні для життя і здоров`я ситуації супроводжуються показом, демонстрацією та поясненням вихователів про небезпеку та наслідки зневажливого ставлення до правил безпеки у побуті, на вулиці, в трансторті, в природі та ін.

Переглядів: 93 | Додав: sad4nizhyn | Рейтинг: 0.0/0