Старша група готується до Різдва...

Зірка ясна, свята і небесна.
Матінко Божа доземна краса.
Ти в ніч Різдвяну нам звістку принесла, сина свого - Діво Свята.
   Різдво - особливе свято. Все у ньому чарівне, казкове і таємниче. Готуючись до Різдва, вихованці старшої групи " Бджілка" виготовляли та прикрашали медове печиво у вигляді Різдвяних зірочок. Дітлахи повірили в чудо, на душі стало тепліше і світліше. Нехай це світле свято наповнить і ваше серце почуттями надії і любові, дарує щастя та добро!Зірка ясна, свята і небесна.
Матінко Божа доземна краса.
Ти в ніч Різдвяну нам звістку принесла, сина свого - Діво Свята.

Вихователі: Л. Дорошенко, С. Вихор, С. Василюк, Л. Ушинська.

Переглядів: 45 | Додав: sad4nizhyn | Рейтинг: 0.0/0