Розвиваємо творчисть з малку.

Актуалізація творчого потенціалу зростаючої особистості, формування її культури, зокрема й художньо-продуктивної, є одним із важливих завдань освіти дітей дошкільного віку на сучасному етапі.

Творчість – важлива складова системи виховання. Вона лежить в основі успішного засвоєння нових знань, набуття вмінь і навичок. Саме тому так важливо сформувати у дітей основи творчості. Ефективним шляхом всебічного гармонійного розвитку особистості є залучення дітей до художньо-продуктивної діяльності.

Формування художньо-продуктивної культури дітей дошкільного віку здійснюється як на спеціально організованих заняттях, так і під час індивідуальних занять, самостійної художньої діяльності, під час різних видів ігрової діяльності.

Вихователі ясельної групи  створюють всі умови для цієї діяльності дітей, а діти з задоволенням займаються творчістю, використовують при цьому різні матеріали: солоне тісто, воскова крейда.

Переглядів: 123 | Додав: sad4nizhyn | Рейтинг: 0.0/0