Коли лунає сирена... Молодша група в елементарному укритті.

Часте перебування в укриттях  може викликати тривогу та стрес у дітей, так само як і в їхніх батьків.

Рутина допомагає не лише дорослим, а також дітям почуватися в безпеці. Якщо така можливість є, ми  продовжуємо робити звичні щоденні заняття, такі як їжа або читання казки, гра з улюбленими іграшками або конструювання, перегляд мультфільмів або малювання восковою крейдою, співаємо пісні або танцюємо руханки.

Для того, щоб стан дитини якнайшвидше стабілізувався, вихователі  постійно відповідають на запитання дітей, адже діти потребують пояснень. Ці запитання повторюватимуться кілька разів, але відповідати на них потрібно весь час, коротко та без подробиць. Дитині важливо чути слова: «Зараз ми в безпеці».

Також дітям потрібно грати та комунікувати з іншими дітьми, адже гра – це природний механізм стабілізації.

Перегляд навчальних мультиків про правила поведінки під час повітряної тривоги сприяє формування у дітей алгоритму дій коли лунає сирена. Малювання сприяє зниженню напруги та допомагає долати стрес.

Педагоги докладають максимум зусиль для того щоб перебування  дошкільнят в укритті не завдавало  стресу та було психологічно комфортним для малюків.

Вихователі: Ю. Солдатенко, Т. Лучна, Ю. Якобсон.

Переглядів: 54 | Додав: sad4nizhyn | Рейтинг: 0.0/0