Колективний перегляд заняття вихователь Л.О. Бойко.

Колективний перегляд заняття з сенсорно-пізнавального розвитку у молодшій групі на тему "Всі малята молодці, завдання виконують залюбки". Під час заняття діти потрапили в гості до лісових звірят та з захопленням виконували різноманітні завдання. Малята рахували в межах "3", викладали з геометричних фігур, впорядковували ялинки за розміром.  Під час фізкультхвлинки , намить, перетворилися на зайчиків і завзято стрибали. Зробили зачіски геометричним фігурам та підбили підсумки заняття. Вихователь Л. О. Бойко продемонструвала знання та вміння дітей відповідно до віку дітей, власні дидактичні ігри та посібники, чітко простежувалося, що  вихователем ведеться систематична робота з вдосконалення знань та умінь дітей з з сенсорно-пізнавального розвитку .

Переглядів: 80 | Додав: sad4nizhyn | Рейтинг: 0.0/0