День Української мови в ІІ середній групі.

Найбільше і найдорожче добро в кожного народу – це його мова. Наша мова – це той дар, з якого ми виростаємо, яким живемо й завдяки якому маємо велике право та гордість називатися українським народом. Тож з нагоди ,, Дня української мови та писемності,, у нашій групі ,, Калинонька,, було проведено свято,,Моя мова калинова,,. Діти відвідали ,,Українську світлицю,, ,дізналися про традиції українського народу, ознайомилися з інтер'єром української хати, посудом, речами домашнього вжитку. На святі діти декламували вірші, розв'язували цікаві завдання, активно брали участь в народних іграх. Зачарувала  Софійка Телицька піснею ,,Любіть Україну,, , а також не обійшлося свято без українського флешмобу під улюблену пісню діток ,,Червона калина,,.  Практична діяльність була родзинкою свята , де діти із задоволенням поринули у роботу з тістом для пиріжків, отримавши задоволення і масу позитивних емоцій.
А закінчилося наше свято частуванням смачних пиріжків.

Вихователі: В. Герасименко, І. Шумейко, Т. Якутко.

Переглядів: 52 | Додав: sad4nizhyn | Рейтинг: 0.0/0